e-golf - wszystko o golfie - Aktualności
Coming soon Wersja polskojęzyczna Strona główna
 
Szukaj 
Newsletter 
Ostatnio nadesłane listy:

Nowości sprzętowe

2006-06-26
Motocaddy wprowadza na rynek rewolucyjny golfowy wózek elektryczny S1

Łącząc technologię XXI wieku i nowoczesne wzornictwo Motocaddy oznajmia, że produkt S1 to zupełnie nowe podejście do wózka elektrycznego.

Od pojawnienia się na rynku w 2005 roku Motocaddy doświadcza niesłabnącego wzrostu sprzedaży i popularności swoich produktów. Za sprzedażą przyszedł duży nieoczekiwany udział w rynku wózków golfowych w Europie. Po 1 roku na rynku Motocaddy został ogłoszony przez magazyn Golf World jako druga najsilniejsza marka w Europie wśród producentów wózków elektrycznych.

Na rynku gdzie liczą się coraz częściej ceny Motocaddy odnalazł się z produktem o najwyższej jakości wykonania i zawansowania technicznego o umiarkowanej cenie. Wyposażony w mocny silnik o mocy 180 W i wydajny 24Ah akumulator S1 to produkt klasowy na samym szczycie produktów  z tej kategorii.

Proste linie i płynne przejścia w konstrukcji bardziej przypominają formą samochód sportowy aniżeli wózek golfowy. Prawda nie jest odległa, producenci zatrudnili specjalistów z branży lotniczej aby stworzyć superlekką i wytrzymałą konstrukcję aluminiową.

Dyrektor Zarządzający Rod Brown powiedział "Chcieliśmy przerobić stadartowy wózek golfowy ze zwykłego urządzenia ułatwiającego poruszanie się po polu w stylowy obiekt porządania, który przypadnie do gustu zarówno tradycjonalistom jak i młodej generacji golfistów, którzy nie tylko cenią sobie praktyczność ale także wygląd produktu."

Z S1 jako flagowym produktem jest pewnym kandydatem do osiągnięcia dużego udziału w rynku wózków elektrycznych.

Tekst : MAD

KUP TERAZ

 
e-golf      Redakcja      Reklama      Uwagi      Kontakt
Serwisy golfowe, serwisy www, hosting, usługi internetowe 

Copyright © 2006 - 2007